Rozwiązujemy Państwa problemy ze sprzętem mobilnym.

Serwis terminali

Wynajem terminali

Części do terminali

serwisowanie terminali

Aktualne oferty pracy.

zakres zadań:

  • Diagnostyka i wymiana uszkodzonych komponentów.
  • Naprawa urządzeń mobilnych typu skanery kodów kreskowych, telefony, tablety.
  • Wgrywanie oprogramowania

Nasze oczekiwania:

  • Zdolności manualne
  • Pozytywne nastawienie do pracy, sumienność i odpowiedzialność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Chęć uczenia się i rozwoju wraz z dynamicznie zmieniającą się organizacją
  • Umiejętność pracy zespołowej

oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz zaangażowania
  • Szkolenia przygotowującego do samodzielnej pracy na stanowisku
  • Pracę w rozwijającej się, międzynarodowej korporacji
  • Kontakt z najnowocześniejszą techniką i technologiami

Jesteś zainteresowany/a? Wyślij CV na adres [email protected]

Przesyłając swoje CV wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662).

  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Aktywną sprzedaż usług naprawy i serwisu urządzeń elektronicznych
  • Przygotowywanie ofert handlowych, potwierdzanie zamówień

  • Doświadczenie w telesprzedaży
  • Wykształcenie min. średnie
  • Znajomość obsługi programów biurowych MS Office
  • Wysoka motywacja i skuteczność w sprzedaży, orientacja na wynik
  • Komunikatywność

Mile widziane:

  • Znajomość języka angielskiego
  • Znajomość zagadnień technicznych lub chęć nauki

oferujemy:

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz zaangażowania i osiąganych wyników
  • Lekcje języka angielskiego
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym