Unitech

Drukarki stacjonarne i mobilne, maszyny do etykietowania i skanery

Więcej o: Brother

Jako członek międzynarodowej Grupy Brother, Brother UK jest dostawcą rozwiązań technologicznych, pomagając firmom w zapewnieniu większej wydajności i wydajności dzięki dokumentacji, cyfryzacji, współpracy i mobilnym rozwiązaniom do pracy. Od wszechstronnej gamy drukarek, skanerów i drukarek etykiet po rozwiązania biznesowe, które pomagają spersonalizować technologię do własnych potrzeb biznesowych , firma Brother zawsze stara się oferować klientom jeszcze więcej.

Detalicznych

Zwiększ wydajność dla sprzedawców detalicznych dzięki lekkim, trwałym i łatwym w użyciu drukarzom mobilnym. Zapewnienie pracownikom prostego i dokładnego rozwiązania do etykietowania i odbioru, idealnego do ustalania cen, promocji i krachu w kolejce, aby zwiększyć zadowolenie klientów.

Transport i logistyka

Agenci muszą być wyposażeni w bezproblemowe rozwiązanie, które usprawni ich pracę i zminimalizuje przestoje. Mobilność i integracja mają kluczowe znaczenie, więc agenci mają dostęp do systemów zapewniających ceny, fakturowanie, kontrolę zapasów i informacje o klientach. Ułatwia wystawienie faktur na miejscu.

Serwis w terenie

Niezależnie od tego, czy istnieje potrzeba uzyskania paragonów, czy etykiet w mniejszym formacie, bez rozwiązania do drukowania mobilnego, dokumenty odręczne są czasochłonne i podatne na błędy. Dlatego firmy wzmacniają pozycję swoich pracowników dzięki technologii mobilnej, umożliwiając im wykonywanie zadań w podróży, profesjonalnie i zgodnie z harmonogramem.

Służba publiczna

Zwiększenie wydajności operacyjnej poprzez umożliwienie funkcjonariuszom organów ścigania i służbom ratowniczym dokładniej i skuteczniej dokumentowania i zgłaszania incydentów w miejscu interakcji. Dzięki wytrzymałej konstrukcji, szybkiej szybkości drukowania i niezawodnej pracy, seria oferuje konkurencyjne połączenie wydajności i funkcji.

Magazynowania

Wydajne operacje magazynowe i produktywność pracowników mają kluczowe znaczenie dla sukcesu wielu firm. Dzięki łączności bezprzewodowej seria drukarek mobilnych RJ umożliwia drukowanie etykiet kodów kreskowych na żądanie w punkcie aplikacji. Pozwala to zaoszczędzić czas i zmniejszyć potencjalne błędy spowodowane nieprawidłowym etykietowaniem.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się, co może zrobić dla Ciebie partnerstwo Symec i Brother.