Unitech

Ochrona wszystkich urządzeń mobilnych przed pęknięciem

MOBILIZ® stałe rozwiązania chronią tablety, smartfony, hybrydowe komputery i terminale do wprowadzania danych przed ryzykiem pęknięć podczas transportu, ale szczególnie podczas użytkowania.
Dzięki 27-letniemu doświadczeniu, obecnie MOBILIS® jest kluczowym partnerem w ochronie fizycznej wszystkich mobilnych urządzeń IT.

Firma została założona w 1993 roku przez François Picot i Gérald Truffier-Blanc w oparciu o radykalnie innowacyjny pomysł stworzenia pierwszego stałego futerału ochronnego dla laptopów, który byłby równie skuteczny podczas użytkowania, jak podczas podróży. Nasze rozwiązania zapobiegawczego wkrótce stały się niezbędne dla profesjonalistów pracujących w różnych branżach, a także dla naszych klientów prywatnych.

Projektując najbardziej dostosowane i wydajne rozwiązania ochronne dostępne na rynku, MOBILIS® stała się międzynarodową grupą, ale nadal oferuje ten osobisty charakter. Obecnie nasze 5 filii dystrybucyjnych sprzedaje nasze produkty i rozwiązania w ponad trzydziestu krajach.

Ten trwały sukces opiera się na ich opanowaniu rozwoju i produkcji produktów, z zespołem 8 projektantów, fabryką we Francji i silnym partnerstwem z najlepszymi światowymi producentami, wszystkimi specjalistami w ich własnych obszarach.

Projektują, produkują i sprzedają rozwiązania do ochrony i transportu wszystkich typów urządzeń mobilnych, w tym tabletów, smartfonów, komputerów hybrydowych, laptopów, terminali wejściowych i innych.
Ich asortymenty spełniają wszystkie Twoje potrzeby, zapewniając: etui ochronne / ochraniacze ekranu / Bagaż komputerowy (plecaki, teczki, osłony ochronne, wózki, kabury) / Filtry prywatności / Kable bezpieczeństwa.
MOBILIS® opracowuje również indywidualne rozwiązania dostosowane nawet do najbardziej rygorystycznych wymagań naszych klientów.
Ta szeroka gama rozwiązań, wraz z wiedzą branżową, pomaga im w dostarczaniu najbardziej efektywnych odpowiedzi na wszelkiego rodzaju potrzeby od firm, producentów sprzętu komputerowego, dystrybutorów i klientów prywatnych.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się, co może zrobić dla Ciebie partnerstwo Symec i Mobilis.