Unitech

Skanowanie stało się proste

O Newland

Aby nadążyć za ciągle zmieniającym się klientem, musisz działać tak szybko i płynnie jak oni. Musisz być szybki na nogach i niezapomniany. Musisz zapewnić wyjątkową jakość zarówno produktów, jak i usług. Musisz dopasować się do każdego z osobna – na dużą skalę. Musisz to zrobić w odpowiednim czasie i budżecie.

Rezultatem jest stale zmieniające się środowisko operacyjne, wymagające elastyczności. Najczęściej podstawą tego jest technologia.

Tutaj Newland może pomóc.

Newland projektuje i produkuje technologię automatycznej identyfikacji i przechwytywania danych (AIDC) dla firm na całym świecie.

Ich historia

Newland EMEA (Newland Europe BV) została założona w 2009 roku w Holandii. Istniejący świat AIDC przedstawiał skanery 1D (kody kreskowe) i 2D (kody dwuwymiarowe) jako złożoną i ekskluzywną technologię. W celu udostępnienia tych urządzeń firmom wszystkich kształtów i rozmiarów postanowili uprościć skanowanie.

Siedziba Newland EMEA znajduje się w Culemborg w Holandii. Stamtąd wspierają lokalne zespoły na rynku europejskim, bliskowschodnim i afrykańskim. Dodatkowo, ich rozległa sieć dystrybutorów i sprzedawców Newland oferuje produkty i usługi lokalnie w ponad 60 krajach. Jako jeden z najszybciej rozwijających się producentów AIDC na świecie, nieustannie budują i rozszerzają naszą sieć.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się, co może dla Ciebie zrobić partnerstwo firm Symec i Newland.