Unitech

Skanery kodów kreskowych Bluetooth, czytniki RFID i towarzysze MPOS

Ich misja –

Misja KOAMTAC jest prosta: stworzyć najlepsze, łatwe w użyciu, konkurencyjne cenowo skanery kodów kreskowych Bluetooth, czytniki RFID i urządzenia towarzyszące mPOS, aby pomóc firmom zwiększyć produktywność oraz skrócić czas i zmniejszyć koszty.
Wspierany przez zespół inżynierów klasy A, KOAMTAC jest napędzany innowacjami i doskonałością, aby utrzymać pozycję lidera na rynku technologii skanowania Bluetooth. Linia produktów skanerów kodów kreskowych KDC Bluetooth zrewolucjonizowała rynek, kiedy została wprowadzona i nadal to robi, wprowadzając nowe modele w linii produktów, które zapewniają najnowocześniejsze rozwiązania i aplikacje do skanowania.

Ich technologia –

Wraz z ewolucją technologii na przestrzeni lat w różnych branżach, w tym w handlu detalicznym, logistyce, służbie zdrowia i hotelarstwie, skanery kodów kreskowych KDC Bluetooth również ewoluowały, aby wspierać smartfony i tablety używane w każdej branży. Wszechstronna linia produktów oferowanych przez KOAMTAC została zaprojektowana do wykorzystania w różnych zastosowaniach, w tym w zarządzaniu zapasami, usługach terenowych, transporcie i dostawach.

Ich wszechstronność –

Wszystkie skanery kodów kreskowych KDC Bluetooth, czytniki RFID i produkty towarzyszące mPOS są uniwersalnie kompatybilne z aktualnymi platformami technologicznymi i oferują bezproblemową współpracę z urządzeniami i aplikacjami opartymi na systemach iOS, Android i Windows.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się, co może dla Ciebie zrobić partnerstwo z firmami Symec i KOAMTAC.