Unitech

Solidność wewnątrz i na zewnątrz

Założona w 2006 roku firma Point Mobile jest jednym z najszybciej rozwijających się producentów komputerów podręcznych dla przedsiębiorstw na świecie.

Koncentrując się na urządzeniach OEM i ODM do 2012 roku, produkowali urządzenia dla różnych znanych firm i dużych graczy w branży mobilnej. Point Mobile wprowadził własną markę urządzeń w 2013 roku, oferując pełną gamę przenośnych komputerów przenośnych, wytrzymałych smartfonów, mobilnych urządzeń płatniczych zintegrowanych z LTE / Androidem, terminali medycznych, czytników RFID i przenośnych skanerów Bluetooth. Ponadto Point Mobile oferuje szeroką gamę wszechstronnych akcesoriów, takich jak stacje dokujące wielogniazdowe, ładowarki samochodowe lub uchwyty. Najnowsze systemy operacyjne Android i Windows oraz rozwiązania o wartości dodanej, takie jak EmKit, przygotowują naszych klientów na przyszłość. W przeciwieństwie do innych większych producentów wszystko robią na miejscu. Od koncepcji i projektu po produkcję – każda część od góry do dołu jest tworzona z myślą o absolutnej wytrzymałości wewnątrz i na zewnątrz. To nie tylko gwarantuje wysoką jakość produktu, ale także sprawia, że wdrożenie jest proste i szybkie, dostosowane do standardów branżowych.

Światowa sieć autoryzowanych dostawców usług

Nasza ogólnoświatowa sieć autoryzowanych dostawców usług jest wszechstronnie przeszkolona i spełnia surowe kryteria określone dla ich obiektów, aby zapewnić szybką reakcję i czas realizacji. Point Mobile rozumie, jak ważne jest utrzymanie siły roboczej
i działają przez cały czas, dlatego oferują różne umowy o poziomie usług, aby spełnić wszystkie Twoje potrzeby.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się, jakie korzyści może przynieść partnerstwo firm Symec i Point Mobile.