Unitech

Technologia, która zmienia Twój biznes

Nigdy nie było bardziej krytycznego czasu, aby wyposażyć swoje zespoły w odpowiednie narzędzia do pracy zdalnej. Samsung Enterprise Edition oferuje kompletny pakiet urządzeń i usług zaprojektowanych, aby pomóc Twojej firmie działać z pełną swobodą, elastycznością i bezpieczeństwem.

Wytrzymałe urządzenia Firmy Samsung są przeznaczone dla osób, które budują nasze domy, patrolują nasze ulice i realizują te kluczowe dostawy.
Oznacza to, że muszą zrobić więcej. Muszą być łatwe w użyciu, a jednocześnie są w stanie wytrzymać wszystko, czego potrzeba, aby wykonać zadanie.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się, co może zrobić dla Ciebie partnerstwo Symec i Samsung.

Galaxy Enterprise Edition

Najlepsze rozwiązania firmy Samsung. Pakowane dla Twojej firmy.

Zapewnij swojej firmie ochronę przed zagrożeniami bezpieczeństwa mobilnego. Dzięki Galaxy Enterprise Edition otrzymujesz 5 lat aktualizacji oprogramowania układowego miesięcznie lub kwartalnie*, dzięki czemu możesz mieć pewność, że wszystkie Twoje urządzenia mobilne są na bieżąco z najnowszymi poprawkami bezpieczeństwa i konserwacji Androida i Samsunga. Pomaga to chronić flotę urządzeń Samsung przed złośliwym oprogramowaniem, phishingiem lub awarią oprogramowania, która może stanowić zagrożenie dla Twojej firmy.
*5 lat od pierwszej globalnej premiery serii S20 i S21, Note20 Series, XCover 5, Tab Active3. 4 lata dla wszystkich innych urządzeń.

Wytrzymały zakres

Stworzony na nowy sposób sprawa jest skończona.

Niezależnie od tego, czy jesteś przyzwyczajony do wytrzymałych urządzeń, czy do tej pory kierowałeś się czysto, nadszedł czas, aby doświadczyć nowej ery mobilności biznesowej. Wytrzymałe urządzenia Samsung łączą funkcjonalność, moc i cenę, których oczekujesz od urządzeń konsumenckich, z trwałością i bezpieczeństwem, których potrzebujesz od wytrzymałych telefonów.
Produktywność może gwałtownie wzrosnąć dzięki oszczędnościom wydajności, jakie te urządzenia mogą zapewnić, niezależnie od tego, czy oznacza to zapewnienie pracownikom bezpośredniego dostępu do potrzebnych im informacji, przyspieszenie podejmowania decyzji poprzez lepszą komunikację, czy też zminimalizowanie liczby ręcznych zadań, które muszą wykonać.

Samsung Knox

Więcej niż standardowe zabezpieczenia

Knox Suite to wszechstronna oferta, która obejmuje Knox Manage, Knox E-FOTA, Knox Mobile Enrolment i Knox Asset Intelligence. Dzięki Knox Suite otrzymujesz wszystko, czego potrzebujesz, aby życie Twojego zespołu IT było proste, a Twoi pracownicy tak produktywni, jak to tylko możliwe. Wersja Enterprise Edition zawiera rozwiązanie Knox firmy Samsung, które usprawnia pracę, oraz opcje dalszego zwiększania bezpieczeństwa i kontroli. Wdróż nowe urządzenie zdalnie, w ciągu zaledwie kilku minut, ze wszystkimi ustawieniami, aplikacjami i marką firmy, których potrzebujesz.

Mobilności

Zarządzalne rozwiązania do pracy zdalnej

COVID-19 stwarza bezprecedensowe wyzwania dla wszelkiego rodzaju firm. Ponieważ rządy na całym świecie proszą nas o pozostanie w domu, aby zachować bezpieczeństwo, liczba osób pracujących zdalnie wzrosła wykładniczo. I chociaż w przeszłości mogło to nie być priorytetem, praca zdalna jest obecnie czymś, co wiele organizacji szybko przyjmuje. Samsung pomaga firmom i ludziom dostosować się do tego nowego sposobu pracy z wykorzystaniem technologii mobilnej i zapewnia im dostęp do ważnych usług i aplikacji biznesowych.

Przewodniki dla kupujących Samsung i studia przypadków