Technologia zrewolucjonizowała sposób, w jaki pracujemy. Nadal rozwija się nieustannie, a wraz z konkurencją na rynku zaowocowało podnieść oczekiwania klientów.

Zewnętrzne czynniki nieprzewidywalne zwiększyły niepewność. Firmy są pod stałą presją, aby nadążyć, aby przetrwać. Wiemy, że wybór odpowiedniego rozwiązania w zakresie technologii mobilnych i zapewnienie zwrotu z inwestycji jest jednym z głównych celów dla właścicieli firm. Nasz zespół posiada bogate doświadczenie w identyfikowaniu trendów i dostarczaniu sprzętu, oprogramowania biznesowego i rozwiązań łączności do różnych branż.

Znajdź najbardziej odpowiednie rozwiązania dla swojej branży

Detalicznych

Utrzymuj efektywne doświadczenie we wszystkich kanałach – online, w sklepie i podczas dostawy.

Dowiedz się więcej>

Produkcji

Pomożemy Ci usprawnić złożone łańcuchy dostaw, zmniejszyć liczbę błędów, zwiększyć przejrzystość zasobów i danych oraz zmierzyć wydajność.

Dowiedz się więcej>

Transport i logistyka

Pomóż poprawić widoczność lokalizacji kierowcy, bezpieczeństwa pracowników i ogólnej wydajności.

Dowiedz się więcej>

Usługi terenowe

Nasze rozwiązania zapewniają skuteczne przydzielanie, wysyłanie i planowanie zleceń pracy, nawigację, widoczność techników i komunikację z klientami.

Dowiedz się więcej>

Gościnność

Wyposaż swoją działalność w możliwości płatności mobilnych i zamawiania, śledzenia bezpieczeństwa żywności, zarządzania zapasami i technologii komunikacji z personelem, aby zapewnić doskonałą, spersonalizowaną obsługę

Magazynowania

Niezależnie od tego, czy odpowiadasz za magazyn produkcyjny, centrum dystrybucji, czy też zarządzasz zapasami na zapleczu handlowym, dobre połączenie i stały wgląd we wszystkie zasoby, osoby i procesy mają kluczowe znaczenie.

Opieka zdrowotna

Zapewnij opiekę zorientowaną na pacjenta dzięki specjalnie opracowanej technologii opieki zdrowotnej. Zapewnienie właściwemu pacjentowi właściwej opieki we właściwym czasie ma kluczowe znaczenie.

Edukacja

Szkoły, uczelnie i uniwersytety mogą używać zakodowanych w RFID tagów identyfikacyjnych do identyfikacji uczniów i utrzymywania w odpowiednim czasie świadomości ich ruchów.
„Nie potrafię wyrazić słowami, jak dobry jest Symec, nie tylko ze wsparciem, które jest udzielane, ale ze wszystkimi proaktywna praca, która została wykonana w tak krótkim czasie, wszyscy jesteśmy pod wrażeniem z całym zespołem Symec i doceniamy, że jest to cały zespół. Dziękuję"
Kierownik ds. zakupów kontraktowych IT​
Wiodąca firma zajmująca się utrzymaniem mieszkań socjalnych

Usługi Symec wykraczają poza dokładniejsze, terminowe dostawy. Nasze narzędzia pomagają firmom w bardziej proaktywnym podejściu do ich działalności, umożliwiając im planowanie konserwacji przed pojawieniem się jakichkolwiek problemów i poprawę bezpieczeństwa kierowców poprzez zapewnienie, że przestrzegają zasad i przepisów. Skontaktuj się z Symec już dziś, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak odpowiednie narzędzia technologiczne mogą pomóc Ci usprawnić procesy transportowe i logistyczne

Rozwiązania Symec dla handlu detalicznego

Jednym z największych wyzwań dla każdego sprzedawcy detalicznego jest utrzymanie efektywnego doświadczenia we wszystkich kanałach, ponieważ granice między sklepem a internetem stają się coraz bardziej zamazane. W tym wielokanałowym środowisku sprzedawcy detaliczni muszą dostosować swoją działalność do tych zmieniających się oczekiwań. Skontaktuj się z Symec już dziś, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak nasze narzędzia i usługi mogą pomóc Ci zapewnić wyjątkowe wrażenia klientów we wszystkich kanałach.

Rozwiązania Symec dla produkcji i magazynowania

Sektor wytwórczy szybko się zmienia. Rozwój automatyzacji stwarza wiele nowych wyzwań dla firm, a lepsze przepływy pracy i rozwiązania do zarządzania będą niezbędne w radzeniu sobie z coraz bardziej złożonym środowiskiem. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak Symec może dostarczać indywidualne rozwiązania produkcyjne, aby pomóc firmom zarządzać automatyzacją i pozostawać na bieżąco z ich działalnością.

Rozwiązania Symec dla usług terenowych

Inżynierowie terenowi są istotną częścią działalności wielu firm, ale aby odnieść sukces, wymagają stałej łączności z resztą firmy. W miarę jak coraz więcej organizacji przyjmuje podejście oparte na urządzeniach mobilnych, rozwiązania, z których korzystają ci pracownicy, będą musiały zapewnić pełną widoczność, niezawodność i wydajność w trudnych warunkach, aby wspierać działalność.

Jesteśmy rozwiązującymi problemy.

Jaki problem możemy rozwiązać dla Ciebie?