Szkolenia mobilne dla pracowników mobilnych

Device Angel to konfigurowalna aplikacja szkoleniowa, która pomaga pracownikom uczyć się nowych aplikacji i procesów, uzyskiwać dostęp do rozwiązywania problemów, gdy tego potrzebują, i w pełni korzystać z funkcji urządzenia – gdy są w terenie.

AUTONOMIA – Wzmocnij swoich pracowników

Umieść niezbędną wiedzę w zasięgu ręki swoich pracowników. Device Angel zapewnia wielojęzyczne szkolenia na żywo w terenie i / lub z wyprzedzeniem – dzięki czemu możesz wdrażać i wdrażać nowe technologie bez zakłóceń. Negowanie potrzeby dni szkoleniowych na miejscu i kosztów związanych z obecnością siły roboczej, tj. Paliwa, utrzymania, zakwaterowania itp.

PRODUKTYWNOŚĆ – wydłuża czas pracy bez przestojów i obniża koszty

Device Angel ma na celu wydłużenie czasu pracy bez przestojów i zmniejszenie zwrotów “bez znalezienia błędów”, jak i połączeń helpdesk.

ZGODNOŚĆ — zarządzanie ryzykiem i ograniczanie go

Dbaj o bezpieczeństwo swoich pracowników i firmy. Dzięki Device Angel możesz mieć pewność, że cała Twoja siła robocza jest aktualna, podpisana i zgodna z krytycznymi szkoleniami. Stworzenie podlegającego audytowi dowodu obowiązku dochowań.

Zarezerwuj demo z naszymi ekspertami w dziedzinie oprogramowania, aby omówić, w jaki sposób Device Angel może przynieść korzyści Twojej firmie.