Diagnostyka urządzeń dla zespołów operacyjnych

Optimise to łatwa w użyciu aplikacja, która dostarcza w czasie rzeczywistym potrzebnych informacji na temat kondycji i wydajności całego majątku urządzeń mobilnych , umożliwiając decydentom wdrażanie zmian z korzyścią dla biznesu.
0
Wyniki testu
0
Punkty danych mapy
0
Wstępnie obliczone dane

Symec Optymalizacja

Obejrzyj krótki film, aby uzyskać wgląd w strategiczne korzyści płynące z optymalizacji – umożliwienie decydentom wdrażania zmian w oparciu o dokładne dane w czasie rzeczywistym.

PRODUKTYWNOŚĆ –
Wydłużenie czasu pracy bez przestojów

Pracownicy mogą sprawdzić stan swojego urządzenia na początku każdej zmiany. W przypadku jakichkolwiek problemów dział pomocy technicznej będzie miał dostęp do informacji diagnostycznych w czasie rzeczywistym, dzięki czemu rozwiązywanie problemów będzie proste i skuteczne.

PRZEJRZYSTOŚĆ –
Wyraźny obraz całej posiadłości urządzenia

Optymalizacja zapewnia pełną przejrzystość w zakresie wydajności i diagnostyki urządzeń w całej firmie — od menedżerów floty i zespołów operacyjnych po kierowców i pracowników działu pomocy technicznej.

WGLĄD –
Podejmuj świadome decyzje

Dostarczając informacji o wydajności Wi-Fi, sygnale telefonu komórkowego, stanie baterii i pamięci, Optimise pomaga kluczowym osobom podejmować świadome decyzje, które zwiększają produktywność i obniżają koszty w całej firmie.

Zarezerwuj prezentację z naszymi ekspertami w dziedzinie oprogramowania, aby omówić, w jaki sposób optymalizacja może przynieść korzyści Twojej firmie.