Unitech

Oprogramowanie do analizy biznesowej

O LOQUS

LOQUS to pełnoprawna Grupa rozwiązań teleinformatycznych, której misją jest dostarczanie klientom produktów i usług mających na celu poprawę efektywności kosztowej klientów.

Rozwiązania programowe

WysyłkaIT

Oprogramowanie do zarządzania flotą DispatchIT to łatwy w użyciu, dynamiczny system do zarządzania zadaniami / wysyłek i przetwarzania. Został zaprojektowany, aby zapewnić firmom zautomatyzowane, kompleksowe rozwiązanie działające w czasie rzeczywistym, oferujące niezbędne narzędzia do zarządzania zadaniami w bardziej opłacalny i efektywny sposób.

RouteIT

RouteIT pozwala zoptymalizować dostawy i zadania w oparciu o sposób, w jaki pracujesz. RouteIT zapewnia mechanizm, który przyjmie jako dane wejściowe listę dostaw i odbiorów oraz, na podstawie zestawu parametrów, wygeneruje serię zoptymalizowanych tras.

TrakIT

TrakIT to całkowicie nowa koncepcja zarządzania flotą dystrybucyjną / usługową. Wykorzystuje wyrafinowaną i sprawdzoną technologię lokalizacji pojazdów oraz mobilną technologię transmisji danych, opracowaną w celu obniżenia kosztów, uzyskania nowego poziomu kontroli i ulepszenia usług.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się, co może dla Ciebie zrobić partnerstwo z firmami Symec i LOQUS.