+ 0
Wspieranych użytkownikó
+ 0
urządzeń naprawianych miesięcznie
0
lat doświadczenia
0 %
połączeń z helpdeskiem odbieranych jest w przeciągu 30 sekund

Jesteśmy zespołem ekspertów

Symec jest dostawcą kompleksowych rozwiązań w zakresie technologii mobilnych. Posiadamy bogate doświadczenie i wiedzę w zakresie przeprowadzania wdrożeń na dużą skalę w przedsiębiorstwach, a także świadczenia bieżących usług zarządzania sprzętem, oprogramowaniem i łącznością. 

Naszym celem jest pomoc w minimalizacji przestojów, a tym samym zwiększenie rentowności. Nasz zespół może dostarczyć Ci szereg innowacyjnych rozwiązań, zapewniając, że Twoja flota pracuje tak wydajnie, jak to tylko możliwe.

Nasze trzy filary kompetencji..

1. Oprogramowanie

Nasz zespół certyfikowanych ekspertów posiada wiedzę i doświadczenie, aby bezproblemowo zarejestrować i zarządzać Twoją flotą w oprogramowaniu MDM i Line of Business.

2. Sprzęt

Zapewniamy doradztwo w zakresie najlepszego dopasowania produktu. Zgodnie z Twoimi wymaganiami dostarczymy Ci najlepszy sprzęt dla swojej firmy.

3. Usługi zarządzane

Jesteśmy w stanie zapewnić wiodące w branży usługi zarządzane, zmniejszając obciążenie Twojego wewnętrznego zespołu, zwiększając wydajność i oszczędzając pieniądze.

OPROGRAMOWANIE

Możemy doradzić i wyposażyć Twoją flotę w niezbędne oprogramowanie i aplikacje wymagane do bezpiecznego, skutecznego i efektywnego działania.

Oprogramowanie dla biznesu

Utrzymaj swoją firmę w sprawności dzięki naszej ofercie oprogramowania dla firm.

MDM – Zarządzanie urządzeniami

Uwolnij swój zespół IT, aby skupił się na zadaniach o kluczowym znaczeniu dla biznesu

Symec Hub

Platforma do zarzadzania Twoją flotą urządzeń

MDM – Zarządzanie urządzeniami​

Dzięki naszej 12-letniej pracy z całym spektrum systemów EMM i MDM rozumiemy, że nie ma jednego uniwersalnego rozwiązania. 

W związku z tym zbudowaliśmy zespół ekspertów z doświadczeniem i akredytacjami w zakresie wielu systemów MDM, budując po drodze silne partnerstwa. Dzięki naszej wiedzy i elastyczności możemy współpracować z Tobą i Twoją flotą, aby znaleźć idealny MDM dla Ciebie lub wspierać obecny MDM.

Oprogramowanie dla biznesu​

Dla firm z pracownikami mobilnymi. Nasze partnerstwo z wieloma programami dla firm umożliwia połączenie pracowników biurowych z przedstawicielami terenowymi w czasie rzeczywistym.

Symec Hub

Firmy posiadające duże floty urządzeń potrzebują szybkich odpowiedzi na pytania. Jest to trudne zadanie w przypadku raportowania z arkuszy kalkulacyjnych lub oczekiwania na miesięczne raporty serwisowe.

Symec Hub to platforma do zarządzania – jedno miejsce, z którego można zarządzać w czasie rzeczywistym danymi z wszystkich urządzeń mobilnych w firmie.

Przechowując informacje o urządzeniach, serwisowaniu, naprawach i zarządzaniu danymi w całej flocie, Symec Hub ułatwi Ci życie, obniży koszty i wesprze Cię w tworzeniu wydajnej struktury biznesowej

Raporty i pulpity nawigacyjne

Symec Hub łączy się z wieloma źródłami danych, tworząc jedno źródło i zapewniając łatwy do zrozumienia samoobsługowy pulpit nawigacyjny.

Odtwórz wideo

URZĄDZENIA.

Zapewniamy bezstronne doradztwo, pomagając w znalezieniu najlepszego sprzętu – dopasowanego do branży, wymagań i organizacji.

Doradztwo i dostarczanie najlepszych rozwiązań sprzętowych.

Jako certyfikowany sprzedawca Android, możemy dostarczyć szereg urządzeń konsumenckich i przemysłowych, zarówno nowych jak i odnowionych.

 

Jesteśmy partnerami największych producentów, zapewniając, że polecany jest sprzęt, który będzie działał w Twojej lokalizacji, z Twoimi współpracownikami i zgodnie z Twoimi wymaganiami.

USŁUGI ZARZĄDZANIA FLOTĄ.

Naszą misją jest pomóc Ci w zmniejszeniu przestojów i zwiększeniu wydajności, a to nie kończy się na urządzeniu. Jesteśmy dumni z naszego wyjątkowego wsparcia, budując nasze relacje do tego stopnia, że możesz nam zaufać i zostawić swoją flotę mobilną w naszych rękach.

Zarządzanie EMM/MDM

Rozumiemy, że nie ma jednego uniwersalnego rozwiązania do zarządzania mobilnością w przedsiębiorstwie (EMM) / zarządzania urządzeniami mobilnymi (MDM).

Jesteśmy ekspertami w branży z licznymi akredytacjami i partnerstwem z największymi dostępnymi MDM.

Kompleksowe umowy serwisowe.

Nasz kompleksowy plan napraw i wymian jest zdecydowanie czymś więcej niż standardowe gwarancje producentów, pozwalając Ci wybrać usługi, które najlepiej odpowiadają Twoim wymaganiom.

Naprawa urządzeń
Wymiana w kolejnym dniu
Konfiguracja po naprawie
Zapas buforowy do napraw

Helpdesk techniczny.

Nasz wewnętrzny zespół certyfikowanych ekspertów jest w stanie zdalnie naprawiać urządzenia i awarie oprogramowania. Jesteśmy bardzo dumni z tego, że udaje nam się osiągnąć wysoką liczbę napraw po pierwszym kontakcie, minimalizując czas przestoju użytkowników i wymiany sprzętu.

Usługi bezdotykowe

Korzystanie z usługi “Zero touch” może zapewnić usprawnioną metodę szybkiego i łatwego wdrażania całej floty bez konieczności dotykania urządzeń. Możemy skonfigurować całą flotę urządzeń; zdalnie, dokładnie i bezpiecznie.

Gold Build & Staging

Nasi Klienci najczęściej wybierają usługę „Gold Build” – jest to utworzenie finalnej wersji konfiguracji urządzeń zgodnie z wymogami technicznymi Klienta. Następnie wszystkie urządzenia mobilne otrzymują wcześniej utworzoną wersję, która zapewni spójność i bezpieczeństwo floty urządzeń.

Aby uzyskać więcej informacji na temat usług i korzyści, jakie mogą ona przynieść Twojej firmie, skontaktuj się z nami już dziś