Unitech

Wiodący dostawca ujednoliconego zarządzania punktami końcowymi

42Gears to dostawca rozwiązań Unified Endpoint Management (UEM), który pomaga firmom zarządzać zarówno urządzeniami należącymi do pracowników (BYOD), jak i należącymi do firmy, począwszy od tabletów, telefonów, komputerów stacjonarnych, urządzeń do noszenia, VR, AR, urządzeń IoT. Rozwiązanie UEM firmy 42Gears obsługuje urządzenia z systemem Android, iOS, macOS, iPadOS, Windows, Linux i WearOS. Ponad 10 000 klientów w ponad 115 krajach zaufało firmie 42Grears i jej rozwiązaniom do zarządzania swoimi urządzeniami mobilnymi. Są one umiejętnie wspierane przez ponad 100 partnerów rozsianych po całym świecie.
infographic

Pakiet 42Gears Mobility Management Suite

Będąc modułowymi i wysoce konfigurowalnymi, produkty 42Gears można łatwo zintegrować z istniejącymi systemami biznesowymi i lepiej zarządzać urządzeniami dzięki funkcjom takim jak blokada urządzeń, zdalne zarządzanie, bezpieczne przeglądanie, bezpieczna poczta e-mail, zarządzanie aplikacjami, zarządzanie treścią i zarządzanie kontaktami, aby zbudować doskonale zarządzany ekosystem mobilności.

SureMDM

SureMDM to rozwiązanie do zarządzania urządzeniami preferowane zarówno przez początkujących, jak i doświadczonych specjalistów IT. Za pomocą jednej tafli szkła administratorzy IT mogą zabezpieczać, monitorować i zarządzać urządzeniami z systemami Android, iOS/iPadOS, Windows, macOS, Linux i Wear OS. SureMDM doskonale uzupełnia swój łatwy do zrozumienia interfejs o bogaty, potężny zestaw funkcji. W połączeniu z przystępną ceną, funkcje te sprawiają, że SureMDM doskonale nadaje się do wdrożeń o dowolnej wielkości.
people looking at a big screen
picture of a lock

SureLock

SureLock to rozwiązanie do blokowania urządzeń, które zamienia gotowe urządzenia w bezpieczne, dedykowane kioski. Gdy administratorzy IT zainstalują SureLock na urządzeniu, mogą zablokować urządzenie, aby uruchomić ograniczony zestaw jednej lub więcej wstępnie zatwierdzonych aplikacji. Co więcej, SureLock zapewnia, że użytkownik końcowy nie może manipulować ustawieniami blokady, chyba że jest wyposażony w specjalne hasło.

SureFox

SureFox to bezpieczne rozwiązanie przeglądarki, które ogranicza użytkowników tylko do określonych zatwierdzonych stron internetowych i zamienia dowolne urządzenie w bezpieczny kiosk internetowy. Dzięki oprogramowaniu przeglądarki kiosku SureFox firmy mogą udostępnić dostęp do Internetu w dowolnym miejscu i czasie, bez ryzyka często związanego z korzystaniem z Internetu.
picture of a lock

SureVideo

SureVideo to rozwiązanie digital signage. Każda firma, która musi skonfigurować digital signage, może użyć SureVideo, aby przekształcić dowolne urządzenie z systemem Android, Windows lub iOS / iPadOS w bezpieczne cyfrowe oznakowanie. Po skonfigurowaniu SureVideo może odtwarzać wiele rodzajów multimediów i być odporny na manipulacje, idealny do handlu detalicznego, rozrywki lub innych branż, w których bezpieczne oznakowanie ma znaczenie.

AstroKontakty

AstroContacts to rozwiązanie do zarządzania kontaktami w przedsiębiorstwie, które pomaga pracownikom szybko znaleźć i połączyć się ze współpracownikami. AstroContacts nie wymaga szkolenia. Jeśli pracownicy wiedzą, jak obsługiwać książkę telefoniczną na swoich smartfonach, wiedzą już, jak korzystać z AstroContacts.
connected icons

AstroFarm

AstroFarm to unikalne prywatne rozwiązanie farmy urządzeń mobilnych. AstroFarm umożliwia Twojemu zespołowi programistów i testerów dostęp do urządzeń Twojej firmy z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie. Oszczędza to firmom kosztów wielokrotnego zakupu tych samych urządzeń.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się, co może dla Ciebie zrobić partnerstwo Symec i 42Gears.