Unitech

Handel detaliczny przedsiębiorstw Rozwój oprogramowania Specjalista

redPanda Software: Specjalista ds. rozwoju oprogramowania dla przedsiębiorstw w handlu detalicznym, koncentrujący się na doświadczeniu klienta

Odkąd redPanda Software rozpoczęła działalność w 2009 roku, ich podejście konsultacyjne zaowocowało wieloletnią współpracą z naszymi klientami, która nie ma sobie równych. Rozrosły się również do 140 wysoko wykwalifikowanych i wysoko cenionych osób.

Teraz, gdy redPanda Software zwiększyła swoją międzynarodową obecność, otwierając biuro w Wielkiej Brytanii, jest idealnie przygotowana do zapewnienia europejskiej przewagi konkurencyjnej.

Dodając warstwę personalizacji do oprogramowania swoich klientów, która zaspokaja zarówno wydajność operacyjną, jak i specyficzne potrzeby klienta, oferują wyraźne korzyści dla sklepów detalicznych z cegły i zaprawy, aby sprostać wyzwaniom stawianym przez konkurencję online.

Dodatkowo, dzięki partnerstwom redPanda Software z odsprzedawcami o wartości dodanej, mogą dostarczać rozwiązania umożliwiające wzrost dla klientów detalicznych na całym świecie.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się, co partnerstwo Symec i redPanda może dla Ciebie zrobić.