Unitech

Odbiór zbliżeniowy to jest dla nich szybsze. Mądrzejszy dla Ciebie.

Mądrzejsza praca to dopiero początek

To inteligentne, łatwe w użyciu zautomatyzowane rozwiązania, które zapewniają całodobową widoczność i kontrolę w chmurze Apex Cloud. Zaprojektowany, aby ci pomóc obniż koszty, oszczędzaj czas i uszczęśliwiaj klientów niż kiedykolwiek. Śmiało, wybierz swój zespół.

Zarządzanie zasobami mobilnymi

Kiedy Twój zespół pojawi się gotowy do pracy, upewnij się, że czeka na niego sprzęt. Zyskasz całodobowy wgląd w chmurę Apex Cloud – i odpowiedzialność – za swoje drogie urządzenia, podczas gdy pracownicy otrzymają szybki, samoobsługowy dostęp, który za każdym razem zapewni im szybsze rozpoczęcie zmiany.
Szafki samoobsługowe

Kliknij i odbierz / Rozwiązania Will-Call

Zwiększ sprzedaż cyfrową i w sklepie dzięki płynnemu, bezkontaktowemu doświadczeniu — i bez kolejek w punkcie obsługi. Dzięki samoobsługowemu odbiorowi mogą pominąć kolejkę i kontynuować swój pracowity dzień, dzięki czemu wszyscy wygrywają.
Szafki do odbioru wewnątrz/na zewnątrz

Rozwiązania ITSM

Zapewnij szybki, zbliżeniowy dostęp, eliminując niepotrzebne opóźnienia i redukując liczbę mandatów serwisowych. Zyskasz całodobowy wgląd w wykorzystanie materiałów eksploatacyjnych i sprzętu w chmurze Apex, a personel IT będzie miał więcej czasu na skupienie się na całościowym obrazie.
Szafki samoobsługowe
Dozowanie pojedynczych sztuk

Rozwiązania do zautomatyzowanego dozowania

Połóż kres marnotrawstwu, stratom i nadużyciom, jednocześnie zapewniając zespołowi samoobsługowy dostęp, kiedy i gdzie tego potrzebują. Zmniejszysz koszty dostaw o 30% lub więcej dzięki widoczności 24/7.
Szafki dozujące
Jednostki dozujące jednoelementowe
Jednoelementowe jednostki dozujące z windą

Rozwiązania do kontroli narzędzi

Narzędzia i sprzęt potrafią zniknąć w czarnej dziurze. Teraz możesz mieć pewność, że zostaną zwrócone na czas, aby następna osoba mogła ich użyć, ze znacznie mniej nieostrożnymi uszkodzeniami i stratami.
Szafki samoobsługowe

Rozwiązania do odbioru zamówień Apex

Rok 2020 pchnął handel detaliczny i gastronomię w nowe kierunki. A dzisiejsze wyzwania wymagają nowych sposobów dawania klientom tego, czego chcą, kiedy i jak chcą. Właśnie dlatego Apex, od ponad dekady lider w dziedzinie automatycznego przekazywania, stworzył nową firmę, która w 100% koncentruje się na inteligentnych rozwiązaniach szafek, które pomagają w bezdotykowym, wydajnym i bardziej opłacalnym odbiorze zamówień.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się, co może dla Ciebie zrobić partnerstwo firm Symec i Apex.