Unitech

Rozwiązania do montażu urządzeń

Więcej o: Brodit

Brodit opracowuje i produkuje produkty do instalacji urządzeń komunikacyjnych w pojazdach. Brodit Posiadacze są produkowane dla większości urządzeń mobilnych, w tym najnowszych Samsung Galaxy, Apple iPhone plus regulowane uchwyty, aby dopasować urządzenie z etui ochronnym. Brodit Posiadacze są również dostępne dla wielu pracowników przenośnych terminali, w tym Zebra, Honeywell, Getac i Panasonic.

Za pomocą urządzenia nawigacyjnego Brodit ProClip urządzenie nawigacyjne TomTom lub Garmin można bezpiecznie zamontować na desce rozdzielczej pojazdu w uchwytu Brodit. Wybierz uchwyt pasywny do rozwiązania bez ładowania lub Active, aby mieć wbudowane ładowanie. Obrót pochylenia z tyłu uchwytu Brodit pozwoli na regulację uchwytu o 20° w każdym kierunku, aby skierować się w stronę kierowcy i z dala od odblasków.

Rozwiązanie Brodit to 2-częściowy system składający się z uchwytu Brodit i Brodit ProClip.

Właściciel Brodit

Uchwyty Brodit są dostępne jako nieobładowane, znane jako pasywne lub aktywne ze zintegrowanym ładowaniem. Za pomocą uchwytu pasywnego nadal możesz włożyć własny kabel ładujący. Brodit uchwyty są na ogół specyficzne dla urządzenia i pasuje idealnie. Jeśli urządzenie ma futerał ochronny, należy wybrać uchwyt, który jest oznaczony jako regulowany. Są one regulowane śrubokrętem, aby stworzyć własny uchwyt idealne dopasowanie do urządzenia w jego przypadku. Jeśli masz już uchwyt i po prostu zmieniasz swój pojazd, możesz przejść bezpośrednio do ProClip.

Brodit ProClip

ProClip jest drugą częścią 2-stopniowego rozwiązania Brodit. Po zamontowaniu proclip po prostu tworzy bezpieczną płaską plastikową płytkę gotową do przymocowania uchwytu. W ten sposób jesteś wkręcania uchwyt do uchwytu ProClip, a nie deski rozdzielczej!

ProClips są dopasowane do konkretnego pojazdu, co daje płaską płytę do mocowania uchwytu Brodit – bez powodowania uszkodzeń deski rozdzielczej. Następnie, gdy zdecydujesz się zmienić urządzenie, wystarczy wymienić uchwyt, aby pasował do nowego urządzenia. Wystarczy wyjąć stary uchwyt z proclip i dołączyć nowy. ProClip po prostu zatrzaskuje się na miejscu w szczelinach w desce rozdzielczej, nie musisz wiercić otworów, używać specjalnych narzędzi ani demontować deski rozdzielczej.

Uchwyty zagłówka

Mocowania zagłówka Brodit przyczepiają się do zagłówków na przednim siedzeniu i zapewniają bezpieczne, wolne od chwaniania, rozwiązanie dla tabletu. Wystarczy zmierzyć rozmiar urządzenia, które chcesz zamontować, i wybrać jedno z rozwiązań do montażu zagłówka.

Uchwyty na tablety

Brodit Tablet Holders są dostępne dla większości urządzeń i dostępne jako proste rozwiązanie bez ładowania, a także dedykowane active holdery z wbudowanym ładowaniem. Brodit produkuje również regulowane uchwyty, aby dopasować tablet w etui ochronnym. Dodanie uchwytu brodit zagłówkiem zamontuje tablet na przednim siedzeniu pojazdu, aby zapewnić pasażerom rozrywkę podczas długiej podróży.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się, co może zrobić dla Ciebie partnerstwo Symec i Brodit.