Unitech

Automatyczne przechwytywanie danych i automatyzacja fabryki.

Datalogic jest światowym liderem technologicznym na rynku automatycznego pozyskiwania danych i automatyzacji fabryk, specjalizującym się w projektowaniu i produkcji czytników kodów kreskowych, komputerów mobilnych, czujników do wykrywania, pomiarów i bezpieczeństwa, systemów wizyjnych i znakowania laserowego.

Bliskość i terminowe reagowanie na każde wymagania klienta, wraz z ciągłymi innowacjami i wysoką jakością oferty, to wyróżniające elementy u podstaw sukcesu Datalogic od ponad 40 lat. Jej najnowocześniejsze rozwiązania pomagają zwiększyć wydajność i jakość procesów w branżach handlu detalicznego, produkcji, transportu i logistyki oraz opieki zdrowotnej w całym łańcuchu wartości.
Dzięki produktom stosowanym w większości supermarketów i punktów sprzedaży, na głównych lotniskach, w najlepszych spedycjach i usługach pocztowych oraz w największych fabrykach i szpitalach na świecie, Datalogic gwarantuje swoim klientom kompletną ofertę, która pokrywa wszystkie potrzeby rynku i której technologia jest najważniejsza. ostateczny wynik dziesięcioleci doświadczenia.

Datalogic może pochwalić się 45-letnią historią, podczas której osiągnęła wyjątkowe wyniki: ponad 1200 patentów w wielu jurysdykcjach; 11 ośrodków badawczych i rozwojowych (we Włoszech, USA, Chinach, Wietnamie i Niemczech); tysiące prestiżowych partnerów i klientów rozmieszczonych na pięciu kontynentach. Firma stale się rozwijała przez lata, dzięki zaangażowaniu, z jakim potrzeby klientów zawsze były podstawą jakości jej produktów oraz znacznym inwestycjom w badania i rozwój, wspieranym przez kierownictwo zdolne patrzeć w przyszłość.

Dziś Datalogic Group zatrudnia ponad 3000 pracowników na całym świecie, rozmieszczonych w 28 krajach, z 10 zakładami produkcyjnymi i naprawczymi w USA, Brazylii, Węgrzech, Słowacji, Włoszech, Chinach, Wietnamie i Australii. Datalogic SpA jest notowana w segmencie STAR włoskiej giełdy papierów wartościowych od 2001 roku jako DAL.MI. Grupa ma siedzibę w Bolonii we Włoszech.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się, co może dla Ciebie zrobić partnerstwo Symec i Datalogic.