Unitech

Rozwiązania zwiększające produktywność i przepływ pracy

Kształtowanie przyszłości łańcucha dostaw

Honeywell Safety and Productivity Solutions zapewnia kompleksowe rozwiązania, które zwiększają bezpieczeństwo w miejscu pracy i reagowanie na incydenty, poprawiają wydajność przedsiębiorstwa i umożliwiają większe innowacje w projektowaniu produktów. Klienci polegają na połączonych rozwiązaniach Honeywell, aby zapewnić inteligencję bezpieczeństwa w czasie rzeczywistym, zwiększyć produktywność pracowników i wzbogacić inteligencję operacyjną o szczegółowe informacje oparte na danych. Honeywell obsługuje klientów z branży lotniczej, motoryzacyjnej, komercyjnej, pierwszej pomocy, usług terenowych, opieki zdrowotnej, logistyki, produkcji, ropy i gazu, energetyki i mediów, medycyny, handlu detalicznego, łańcucha dostaw, testów i pomiarów oraz rynków transportowych.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się, co partnerstwo Symec i Honeywell może dla Ciebie zrobić.

Skanery kodów kreskowych i systemy skanujące firmy Honeywell

Automatyczne wymiarowanie Honeywell

System wymiarowania AutoCube™ natychmiast i dokładnie mierzy obiekty, pomagając firmom paczkowym i magazynom zwiększyć przychody, obniżyć koszty i zwiększyć wydajność.

Honeywell Skanery głośnomówiące

Nasze laserowe skanery kodów kreskowych i imagery obszarowe są wyposażone w szereg technologii skanowania, które zwiększają produktywność, obniżają koszty operacyjne i zapewniają niezawodną wydajność skanowania.

Skanery kieszonkowe Honeywell

Wysokowydajne skanowanie w kieszonkowej obudowie – ponieważ tradycyjne skanery w kształcie pistoletu nie zawsze najlepiej nadają się dla wysoce mobilnych pracowników.

Skanery Honeywell General Duty

Dla małych i średnich firm. Śledź zapasy i zasoby w handlu detalicznym, bibliotekach, szopce narzędzi, zapleczu i aplikacjach kontroli dostępu. Łatwe w użyciu skanery kodów kreskowych – nie wymaga konfiguracji ani szkolenia.

Skanery Honeywell dla służby zdrowia

Każdy oddział w Twoim szpitalu ma unikalne wymagania dotyczące kodów kreskowych. Honeywell dysponuje unikalnymi rozwiązaniami do skanowania i doświadczeniem w zakresie przepływu pracy w opiece zdrowotnej.

Skanery ręczne Honeywell

Stworzony z myślą o konkretnych wyzwaniach i środowiskach pracy. Od gotowych do sprzedaży detalicznej skanerów o wysokiej intensywności skanowania po wytrzymałe gumowane skanery magazynowe, mamy ręczne rozwiązania skanujące, które spełnią Twoje potrzeby.

Skanery przemysłowe Honeywell

Laserowe, liniowe obrazy i obrazy obszarowe, przemysłowe skanery kodów kreskowych. Gumowane obudowy naszych przemysłowych skanerów kodów kreskowych są odporne na działanie ostrych chemikaliów, upadków i ekstremalnych temperatur.

Urządzenia komputerowe Honeywell

Komputery ręczne Honeywell

Nasze wytrzymałe komputery ręczne zapewniają wielofunkcyjną użyteczność w ergonomicznej obudowie, zwiększając produktywność pracowników mobilnych i obniżaj całkowity koszt posiadania dla Twojej firmy.

Komputery Honeywell do stosowania w niebezpiecznych lokalizacjach

W niebezpiecznych środowiskach bezpieczeństwo jest najważniejsze. Jeśli chodzi o znajdowanie urządzeń, które mogą wykonać zadanie zarówno bezpiecznie, jak i wydajnie, tylko Honeywell zapewnia pełną gamę zintegrowanych urządzeń zarówno dla środowisk niebezpiecznych, jak i innych niż niebezpieczne.

Honeywell Vocollect Urządzenia mobilne do noszenia

Zwiększ produktywność pracowników dzięki technologii głosowej Vocollect bez użycia rąk do zbierania danych. Nasze urządzenia mobilne noszone na pasie są kluczowym elementem naszego zintegrowanego rozwiązania głosowego, z idealną ergonomią i potężnymi możliwościami od zestawu słuchawkowego, przez urządzenie mobilne, po system danych hosta.

Komputery mobilne Honeywell Healthcare

Korzystaj z naszych komputerów mobilnych gotowych do opieki zdrowotnej, aby skanować kody kreskowe opasek na rękę pacjenta, śledzić kolekcje próbek, dostarczać odpowiednią ilość potrzebnych leków i zarządzać dystrybucją materiałów medycznych. Możesz również korzystać z naszych sań Captuvo Enterprise z kodami kreskowymi Captuvo Enterprise dla służby zdrowia z mobilnymi urządzeniami cyfrowymi Apple® które już posiadasz.

Komputery montowane w pojazdach

Nasze wytrzymałe komputery montowane w pojazdach są idealne do zastosowań stacjonarnych, takich jak cross-docking, produkcyjne stacje robocze, hala produkcyjna i inne środowiska magazynowe i dystrybucyjne.

Przemysłowe komputery chłodnicze

Wybierz nasz przemysłowy podręczny komputer mobilny TectonCS do wymagających chłodni. Wystarczająco lekki do intensywnego skanowania, a jednocześnie wystarczająco wytrzymały do pracy w ekstremalnie zimnych środowiskach, TectonCS może pracować w temperaturach tak niskich jak -22 ° F (-30 ° C).

Rozwiązanie do noszenia

Nowe podejście do przetwarzania i skanowania bez użycia rąk dla wysoce mobilnych pracowników. Uzyskaj korzyści bez kosztów i kłopotów związanych z przeprojektowaniem procesu lub aplikacji.

Drukarki Honeywell

Honeywell Przemysłowe drukarki etykiet

Wbudowane “smarty” przemysłowych drukarek etykiet z kodami kreskowymi Honeywell oznaczają większą wydajność i niższe koszty. Rozwiązania przewodowe i bezprzewodowe dla wszystkich potrzeb związanych z drukowaniem na wysokim poziomie.

Honeywell Drukarki etykiet RFID

Dzięki drukarce RFID Honeywell drukuj i koduj inteligentne etykiety, aby umożliwić śledzenie RFID w celu szybkiego i dokładnego gromadzenia danych.

Biurkowe drukarki etykiet Honeywell

Oczywisty wybór dla szerokiej gamy lekkich zastosowań etykietowania. Cichy, kompaktowy, intuicyjny i niezawodny – z szeregiem konfiguracji zaprojektowanych tak, aby wyróżniać się w Twojej firmie

Oprogramowanie honeywell do drukarek

Oprogramowanie Honeywell obsługuje zarządzanie drukarkami, dwukierunkową komunikację, łączność sieciową i projektowanie etykiet.

Mobilne drukarki etykiet Honeywell

Zaprojektowane tak, aby wytrzymać karzące warunki terenowe, mobilne drukarki etykiet z kodami kreskowymi Honeywell umożliwiają cały dzień drukowania bez ładowania.

Honeywell Materiały eksploatacyjne do drukarek

Etykiety, paragony, metki i taśmy Honeywell obsługują szeroki zakres zastosowań do drukowania kodów kreskowych, nawet w najtrudniejszych środowiskach.

Czytniki i rozwiązania Honeywell RFID

Czytniki ręczne

Ręczne skanery RFID łączą moc urządzenia mobilnego z siecią bezprzewodową i wieloma protokołami RFID.

Drukarki (dostępne w naszej sekcji Drukarki)

Drukuj i koduj inteligentne etykiety, aby umożliwić śledzenie RFID w celu szybkiego i dokładnego zbierania danych.

Honeywell Stałe czytniki

Inteligentne czytniki RFID zmniejszają obciążenie komunikacyjne sieci lub serwerów.

Tagi i etykiety Honeywell

Nasze wysokowydajne, trwałe etykiety i etykiety RFID mają udokumentowane doświadczenie w różnych zastosowaniach.

Anteny Honeywell

Nasze anteny RFID zapewniają istotne połączenie między czytnikiem a tagiem, służąc jako kanał, który przenosi dane tam iz powrotem. Dostępne z różnymi opcjami wzmocnienia, polaryzacji i wzorca promieniowania.

Wbudowane moduły czytników Honeywell

Dodaj funkcję UHF RFID do prawie każdego produktu dzięki ekonomicznym, wysokowydajnym modułom czytników.

Przewodniki dla kupujących Honeywell i studia przypadków