Unitech

Kompletne rozwiązania kioskowe,
Dopasowane do Twojej firmy

Wiedza branżowa, intuicyjny projekt, niezrównana specyfikacja. Nasze kioski napędzają Twój biznes z myślą o przyszłości.

Od prostego szkicu po niestandardowe rozwiązania kioskowe wprowadzane do globalnych przedsiębiorstw, pasja firmy do projektowania i innowacyjnych rozwiązań przekształciła imageHOLDERS w wiodącego dostawcę usług kioskowych w zakresie kiosków iPad, tabletów i komputerów, obudów i integracji urządzeń.

Pracując nad dostarczaniem rozwiązań jako producent kiosków samoobsługowych dla producentów kiosków do odprawy hotelowej i fast foodów, ich celem jest umożliwienie firmom łatwego wykorzystania technologii w celu zwiększenia doświadczenia i zaangażowania klientów. Integrując urządzenia z tabletami, ekranami dotykowymi i kompaktowymi procesorami, zespół produkuje interaktywne, ekrany dotykowe i kioski komputerowe, które są opłacalne, wydajne i przyszłościowe.

imageHOLDERS to tablety uniwersalne dzięki przyszłościowym uniwersalnym tackom na tablety. Są ekspertami w tworzeniu rozwiązań OEM do integracji urządzeń, odpowiednich do integracji dowolnego urządzenia, od bezdotykowego czytnika NFC po drukarkę A4. Wspierają klientów z różnych sektorów przemysłu, w tym hotelarstwa, handlu detalicznego, rozrywki, motoryzacji, kasyn, korporacji i opieki zdrowotnej – z których wszystkie dostrzegły zalety kiosków z obudowami tabletów z pierwszej ręki. Oferują szereg różnych produktów, które zaspokoją wszystkie potrzeby konsumentów, od stojaków na iPady, tablety i kioski komputerowe, uchwytów stołowych z blokadą po uchwyty ścienne.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się, co może dla Ciebie zrobić partnerstwo Symec i imageHOLDERS.