Unitech

Skanery do noszenia w rękawiczkach

Skanery do rękawic ProGlove są najlżejsze i najszybsze na rynku. W połączeniu z naszą doskonałą platformą analityczną zapewniają cenne informacje, które zapewniają kluczowe korzyści dla liderów operacyjnych, zapewniając pracownikom pierwszej linii nie tylko narzędzia, których potrzebują, ale także te, które kochają.

ProGlove zastępuje tradycyjny skaner najbardziej wydajnym systemem dokumentacji i wskazówek dla pracowników. Nasza platforma oprogramowania dodaje informacje o urządzeniach i procesach, na których możesz działać. Eliminuje to czasochłonne luki, których nie może zlikwidować konwencjonalny skaner ręczny. Rozwiązania ProGlove łączą punkty, optymalizują procesy, usuwają zbędne kroki, a przede wszystkim zapewniają wgląd w czasie rzeczywistym.​

System ProGlove został zaprojektowany jako otwarty ekosystem mający na celu poprawę, ułatwienie i integrację pracownika w dzisiejszych zdigitalizowanych środowiskach przemysłowych. Możesz bezproblemowo wpleść ProGlove w swój backend i systemy zarządzania urządzeniami, łączyć go z urządzeniami mobilnymi lub stacjonarnymi. Współpracujemy z liderami branży, aby zapewnić najlepsze rozwiązanie z najłatwiejszą integracją.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się, co może dla Ciebie zrobić partnerstwo Symec i ProGlove.