Unitech

Innowacyjne, ergonomicznie zaprojektowane rozwiązania technologiczne

Ergonomic Solutions to firma z siedzibą w Wielkiej Brytanii z zakładem produkcyjnym w Danii, która projektuje i rozwija rozwiązania technologiczne dla szerokiej gamy urządzeń w wielu branżach, w tym w sektorze handlu detalicznego, spożywczego, hotelarskiego i rozrywkowego.

Światowi liderzy rynku

Założona w 1996 roku firma Ergonomic Solutions szybko stała się światowym liderem w projektowaniu, produkcji i dostarczaniu najbardziej ergonomicznie zaawansowanych rozwiązań montażowych i zabezpieczających dla szerokiej gamy sprzętu statycznego i mobilnego.

Prawie 25 lat zrozumienia sprzętu technologicznego w branży detalicznej, hotelarskiej i transportowej zapewnia, że najnowsza generacja rozwiązań montażowych Ergonomic Solutions wykorzystuje technologię, aby zapewnić połączenie najlepszych praktyk w zakresie obsługi klienta i wyraźnego zwrotu z inwestycji dla użytkownika końcowego w szerokim zakresie zastosowań.

PUNKT SPRZEDAŻY

Znajdź rozwiązania dla sprzętu w punktach sprzedaży, w tym ekrany monitorów dotykowych i komputery typu “wszystko w jednym”.

Mocowania wyświetlacza PoS

Rozwiązania SpacePole PoS to utwardzone w handlu detalicznym stojaki na słupy i uchwyty do sprzętu do sprzedaży detalicznej. Obejmuje to szeroką gamę regulowanych uchwytów na biurko, stojaki podłogowe i uchwyty ścienne do wyświetlaczy montowanych na VESA, przy użyciu systemu modułowego w celu dodania dodatkowego sprzętu PoS.

Urządzenia peryferyjne i akcesoria PoS

Rozwiązania SpacePole PoS można łączyć z różnymi akcesoriami, aby zwiększyć możliwości montażu sprzętu. Rozszerz istniejące rozwiązanie o akcesoria PoS, takie jak uchwyty do montażu na słupach z ramionami wahadłowymi, płytami drukarki, uchwytami na ramię tabletu, adapterami wyświetlaczy klienta i opcjami wielu wyświetlaczy.

PŁATNOŚĆ STAŁA

Znajdź rozwiązania dla terminali urządzeń płatniczych, w tym produktów z Ingenico i Verifone.

Uchwyty na słupy płatnicze

Gama rozwiązań do montażu płatności składa się z opcji montażu na słupie i zgodnego adaptera urządzenia płatniczego. Te zakresy mocowania biegunów obejmują nasze wysokiej jakości metalowe rozwiązanie DuraTilt, elastyczny kompozytowy stos z regulowaną wysokością i proste rozwiązanie do montażu o niskim profilu. Idealny do łączenia uchwytu na słupek tabletu z terminalem czytnika kart oferującym prawdziwie elastyczne rozwiązania dla handlu detalicznego.

Adaptery urządzeń płatniczych

Adaptery urządzeń płatniczych zawierają nowy uniwersalny adapter do montażu płatności MultiClip NextGen oraz płyty MultiGrip, które można połączyć z uchwytem na słup płatności w celu obsługi istniejącego terminala płatniczego. Adaptery urządzeń płatniczych bezpiecznie utrzymują terminal płatniczy na swoim miejscu i zapewniają bezpieczną ochronę urządzenia.

Zabezpieczeń

Znajdź rozwiązania zabezpieczające, aby chronić sprzęt za pomocą zamków i uwięzi kabli zabezpieczających.

Uwięzi i zamków kabli zabezpieczających

Zapewnij bezpieczeństwo urządzeń płatniczych i innego sprzętu dzięki opcjom blokowania zabezpieczeń. Rozwiązania obejmują blokadę ClickSafe i uwięzi kablowe w celu ochrony urządzeń przed kradzieżą, a także nowy mechanizm PushLock używany z uniwersalnym adapterem urządzenia MultiClip.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się, co może zrobić dla Ciebie partnerstwo symec i ergonomiczne rozwiązania.