Zebra Technologies

Uchwyć swoją przewagę wydajności dzięki technologiom zebra

Zebra umożliwia osobom z pierwszej linii handlu detalicznego, służby zdrowia, transportu i logistyki, produkcji i innych branż osiągnięcie przewagi nad wydajnością – przewagi, która przekłada się na zachwycone klientów, dobre wyniki pacjentów i doskonałe wyniki biznesowe.

Nasze produkty, oprogramowanie, usługi, analizy i rozwiązania, jako pionier na obrzeżach przedsiębiorstwa, są wykorzystywane do inteligentnego łączenia pracowników, zasobów i danych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży projektujemy z myślą o użytkownikach pierwszej linii i miejscach pracy, zapewniając najlepsze wskazówki potrzebne do optymalizacji operacji w ruchu i podejmowania decyzji o krytycznym znaczeniu dla firmy.

Dzięki ponad 10 000 partnerów w 100 krajach, jesteśmy zobowiązani do dostarczania rozwiązań dostosowanych do potrzeb przemysłu, które pomogą naszym klientom uchwycić ich przewagę.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się, co może zrobić dla Ciebie partnerstwo Symec i Zebra.

Komputery mobilne zebra

Niezawodna, wytrzymała konstrukcja i wbudowana inteligencja biznesowa do każdego celu

Aby odnieść sukces w dzisiejszym połączonym cyfrowo świecie biznesowym, musisz zapewnić swoim pracownikom odpowiednie narzędzia do szybszego, inteligentniejszego i lepszego wykonywania ich unikalnych zadań. Oferta sprzętu i narzędzi komputerowych firmy Zebra może pomóc im zwiększyć wydajność.

Oferujemy szeroką gamę formularzy do projektowania komputerów mobilnych, aby wyposażyć pracowników we wszystkie zastosowania — od urządzeń przenośnych i tabletów po urządzenia do noszenia i komputery montowane w pojazdach. Niezależnie od tego, czy działają one w systemie operacyjnym Windows® czy Android™, komputery mobilne firmy Zebra są wyposażone w solidną wbudowaną inteligencję oprogramowania, która umożliwia pracownikom wykonywanie w najlepszym wydaniu, po zmianie.

Drukarki zebra

Wykonane przez zebra. Stworzone dla Ciebie.

Ścigasz się na zegarze, aby dotrzymać terminów. A drukarka musi działać. Okres. W trudnych warunkach i trudnych warunkach pogodowych. Razem jesteś szybszy, mądrzejszy i bardziej niezawodny. Drukowanie. Oznaczanie. Śledzenia. W firmie Zebra rozumiemy twoje presje na pracę. Dlatego celowo robimy nasze drukarki z myślą o Tobie i Twojej pracy.

Niezależnie od tego, czy realizujesz dostawy, produkujesz i dystrybuujesz towary, czy obsługujesz klientów, pomagamy Ci działać w szczytowym momencie. Zdalne zarządzanie jest łatwe, integracja łatwa i wydajność bezkonkurencyjna. Będziesz mieć wgląd i wgląd dla lepszego podejmowania decyzji i płynniejszych przepływów pracy.

Skanery kodów kreskowych zebry

Skanery zebra wkładają wydajność w Twoje ręce.

Tanya ciężko pracuje, aby utrzymać linie kasowe krótkie. Helen potrzebuje czasu, aby stawiać pacjentów na pierwszym miejscu. Tom pracuje w trudnym środowisku. Wszyscy polegają na swoich skanerach do przechwytywania niezbędnych danych. W krótkim czasie. Bez błędów. I nie przerwy w połowie zmiany. Dlatego każdy skaner, który inżynier jest celowo zbudowany, aby twoi pracownicy jeszcze bardziej efektywni.

Szybko. Dokładne. Trwałe. Niezależnie od tego, czy chcesz przechwycić dane w punkcie sprzedaży, łóżku pacjenta, linii produkcyjnej czy magazynie, mamy skaner stworzony dla Twojego środowiska i aplikacji.

Materiały eksploatacyjne firmy Zebra

Materiały eksploatacyjne z certyfikatem Zebra są wyjątkowo spójne pod względem kosztów i niezmiennie wyjątkowe

Materiały eksploatacyjne do drukowania mogą mieć wpływ na wszystko, od żywotności głowicy drukującej po wydajność operacyjną. Dlatego projektujemy, produkujemy i rygorystycznie testujemy naszą własną linię materiałów do druku termicznego, aby zapewnić stałą i zoptymalizowane działanie drukarki firmy Zebra — i spokój ducha. Aby uzyskać wiodącą w branży wiedzę na temat jakości, usług i druku termicznego, wybierz materiały eksploatacyjne z certyfikatem zebra.

Poradniki dla kupujących Zebra