Unitech

Komputery mobilne, skanery kodów kreskowych i RFID

Unitech została założona w 1979 roku na Tajwanie. Jako globalny dostawca technologii AIDC (automatyczna identyfikacja i przechwytywanie danych) z ponad 30-letnim doświadczeniem, Unitech produkuje szeroką gamę komputerów mobilnych dla przedsiębiorstw, wytrzymałych ręcznych urządzeń PDA, tabletów przemysłowych, czytników RFID, skanerów kodów kreskowych, zintegrowanych urządzeń T&A i Smart Living. Produkty Unitech przynoszą wartość klientom na całym świecie w różnych branżach, takich jak logistyka, opieka zdrowotna, handel detaliczny, magazynowanie, produkcja, transport i usługi terenowe.

Unitech konsekwentnie podtrzymuje podstawowe wartości w uczciwości i uczciwości, współpracy, doskonałości i podziału zysków, aby służyć swoim cennym partnerom na całym świecie i bez zastrzeżeń Unitech będzie nadal dostarczać zaawansowane wynalazku z przemyślaną, responsywną usługą i zawsze tworzyć win-win przyszłości dla wszystkich uczestników partnerstwa.

Od 2008 r., wywodząc się z podstawowych kompetencji w zakresie wiedzy specjalistycznej w zakresie urządzeń opartych na RFID i IP, Firma Unitech opracowała nową linię produktów o nazwie TASHI i zaczęła wchodzić w nowe segmenty rynku; Domofon i bezpieczeństwo, w połączeniu ze zintegrowanym inteligentnym rozwiązaniem o nazwie Efilin, obsługującym zarówno sektory mieszkaniowe, jak i enterprise, jako zamiar bycia kompleksowym dostawcą kompleksowych rozwiązań.

Obecnie, wywodząc się z jego podstawowych kompetencji w zakresie wiedzy o urządzeniach AIDC i IP i rozwijając się z zamiarem bycia kompleksowym dostawcą rozwiązań, Firma Unitech opracowała, aby obsługiwać dodatkowe rynki z innowacyjnymi aplikacjami na rzecz inteligentnego życia, oszczędzania energii, telezdyteku i zdalnego zarządzania w połączeniu ze zintegrowanymi inteligentnymi rozwiązaniami obsługującymi zarówno sektory mieszkaniowe, jak i korporacyjne.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się, co może zrobić dla Ciebie partnerstwo Symec i Unitech.