Łączność mobilna jest dziś koniecznością dla każdej firmy. Ale to więcej niż posiadanie odpowiednich smartfonów, tabletów lub innych urządzeń, aby umożliwić pracownikom pracę w podróży. Zależy to również od silnych narzędzi łączności, aby zapewnić użytkownikom możliwość utrzymywannia kontaktu ze współpracownikami i uzyskiwania dostępu do najnowszych informacji.

Rozwiązanie stworzone zgodnie z Twoimi wymaganiami

Nie ma dwóch podobnych firm, więc ważne jest, aby mieć rozwiązanie zaprojektowane w celu spełnienia konkretnych wymagań, z którymi się borykasz. Niektóre z najczęstszych wymagań dotyczących łączności komórkowej w przedsiębiorstwie obejmują:

 • Stabilna łączność dla pracowników terenowych uzyskujących dostęp do danych i aplikacji firmowych 24/7
 • Niezawodny dostęp do głosu i danych dla pracowników domowych
 • Łączenie się z sieciami międzynarodowymi
 • Opłacalne i elastyczne taryfy
 • Informacje i łatwe w obsłudze rozliczenia

W Symec możemy zapewnić indywidualne rozwiązanie, które jest budowane od podstaw, aby sprostać dokładnie wymaganiom Twojej firmy. Niezależnie od tego, czy twoimi priorytetami są głos, czy dane, mamy odpowiednie rozwiązania, dzięki którym możesz cieszyć się silną i niezawodną łącznością przez cały czas.

Narzędzia do utrzymywannia połączenia firmy

Oferujemy szeroką gamę narzędzi, które pomogą Ci zachować kontrolę nad nieruchomościami mobilnymi i zarządzać wydatkami. Nasze unikalne narzędzie do rozliczeń i taryf może zapewnić ci najlepszy stosunek jakości do ceny i jest zazwyczaj bardziej opłacalne niż bezpośrednie przejście do sieci komórkowej.

Nasze usługi obejmują:

 • Kontrakty głosowe i umowy na dane
 • Portal rozliczeń i samoobsługi online
 • Narzędzia do zarządzania mobilnością w przedsiębiorstwie
 • Przeglądy taryf

Pozwala to przejąć pełną kontrolę nad nieruchomością mobilną, z pełną widocznością wzorców użytkowania i wydatków firmy. Oferujemy również bezpłatne narzędzie do analizy taryf, dzięki czemu możesz dokładnie zobaczyć, ile możesz zaoszczędzić korzystając z naszych usług – skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej.

Bezproblemowa łączność

Jako dostawca niezależny od sieci jesteśmy w stanie oferować połączenia od głównych operatorów telefonii komórkowej w Wielkiej Brytanii, w tym:

 • z o.o.
 • Vodafone
 • Ee

Oferujemy również karty SEM do roamingu wielopołącznikowego, które umożliwiają bezproblemowe przełączanie się z jednej sieci do drugiej w razie potrzeby, zapewniając, że zawsze masz najlepszy zasięg 4G, bez względu na to, gdzie jesteś.

Połącz to z naszą gamą sprzętu – w tym smartfonów, tabletów i routerów – oraz naszymi kompleksowymi usługami naprawczymi i wymiennych, jeśli masz jakiekolwiek problemy ze swoimi urządzeniami i możesz mieć pewność, że Twój zespół może cieszyć się 100 dyspozycyjnością, gdziekolwiek się znajdują i niezależnie od urządzenia, z którego korzystają.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się, w jaki sposób usługi mobilne Symec mogą przynieść korzyści Twojej firmie.