Nabywanie lub ulepszanie urządzeń mobilnych może być kosztowną działalnością dla firm, wymagającą znacznych inwestycji z góry. Ale tak nie musi być. Dzięki naszym certyfikowanym odnowionym urządzeniom możesz uzyskać dostęp do potrzebnych rozwiązań bez inwestowania w zupełnie nowy sprzęt, a jednocześnie mieć spokój, że otrzymujesz wysokiej jakości narzędzia mobilne.

Dlaczego warto wybrać odnowione urządzenia?

Jeśli chcesz uaktualnić istniejące rozwiązania sprzętowe dla urządzeń mobilnych, ponieważ zostały one wycofane lub w inny sposób osiągnęły swój koniec życia, ale nie chcesz inwestować w zupełnie nowe zamienniki, wybór odnowionych urządzeń jest idealnym rozwiązaniem, a Symec może pomóc wydłużeniu żywotności twoich urządzeń.

W przeciwieństwie do używanego telefonu, odnowione urządzenie zostało poddane dokładnemu procesowi, aby przywrócić jego wydajność i wygląd do jak najbardziej zbliżonego do nowego, i zostało przetestowane i certyfikowane, aby upewnić się, że spełnia wysokie oczekiwania użytkowników biznesowych.

Dzięki temu możesz utrzymać skuteczność nieruchomości mobilnej i zapewnić pracownikom wyposażenie, dopóki nie będziesz gotowy do uaktualnienia do nowych urządzeń. Są one również bardzo przydatne w okresach szczytu, gdy trzeba szybko dodać do narzędzi, ale nie zostały zabudżetowane na nowe urządzenia.

Certyfikowany odnowiony

Dzięki naszym certyfikowanym odnowionym produktom możesz mieć pewność, że Twoje urządzenia zostały dokładnie sprawdzone pod kątem ich jakości, a w mało prawdopodobnym przypadku wystąpienia wady masz gwarancję, aby zapewnić szybką naprawę lub wymianę. Nasze certyfikowane oferty remontowe obejmują:
  • 100-punktowa kontrola certyfikacyjna
  • Wszystkie urządzenia klasy A (wyglądają tak dobrze jak nowe) lub klasy B (drobne oznaki użytkowania)
  • 90-dniowa gwarancja z możliwością przedłużenia tej gwarancji do trzech lat
  • Wszystkie wszystkie do dyspozycji i modele