Unitech

Mobilne rozwiązania do skanowania kodów kreskowych, rozpoznawania tekstu i obiektów dla firm.

Scandit umożliwia firmom i konsumentom interakcję z przedmiotami codziennego użytku poprzez połączenie świata fizycznego i cyfrowego za pomocą wizji komputerowej. Technologia Scandit to unikalna platforma uczenia maszynowego łącząca najnowośląskie skanowanie kodów kreskowych, rozpoznawanie tekstu (OCR), rozpoznawanie obiektów i rozszerzoną rzeczywistość (AR) do użytku na dowolnym inteligentnym urządzeniu wyposażonym w kamerę, od smartfonów po drony, urządzenia do noszenia i roboty.

Organizacje zajmujące się sprzedażą detaliczną, transportem i logistyką oraz produkcją wykorzystują Scandit do zasilania aplikacji mobilnych, takich jak zakupy mobilne, samoobsługowe, zarządzanie zapasami, dowód dostawy i śledzenie zasobów. Przypadki użycia w opiece zdrowotnej obejmują śledzenie pacjentów, leków, próbek i materiałów eksploatacyjnych. Rozwiązania Scandit zabierają koszty i czas na operacje oraz zwiększają zadowolenie pracowników i klientów.

Wiele z najbardziej udanych firm na świecie korzysta ze Scandit w ramach transformacji cyfrowej, w tym 7-Eleven, Alaska Airlines, Carrefour, Hermes, Johns Hopkins Hospital, La Poste, Levi Strauss & Co, Mount Sinai Hospital, Sephora i Toyota.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się, co może zrobić dla Ciebie partnerstwo Symec i Scandit.