Unitech

Mobilne rozwiązania do skanowania, kreskowe połączenie tekstu i kodów dla firm.

Scandit umożliwia przedsiębiorstwom i konsumentom interakcję z przedmiotami codziennego użytkowania poprzez świat i postęp za pomocą komputerowej. Technologia Scandit do unikalna platforma dla maszynowego linka dla najnniejszego serwera kodów, rozpoznawanie (OCR), rozpoznawanie obiektów i rozszerzonych (AR) do użytku na potrzeby obsługi technicznej wprowadzonej do kamer, urządzeń dla urządzeń, urządzeń do noszenia i roboty.

Organizacje, transport się z sprzedażą detaliczną logistyką oraz produkcją i produkcją Scandit do aplikacji mobilnych, takich jak zakupy mobilne, samoobsługowe, zarządzanie zapasami, posiadanie zasobów i zasobów. Przypadki włosów w każdej części pozwalają na korzystanie z usług, leków, materiałów i materiałów eksploatacyjnych. Odpowiedzi Scandit zabierają koszty i czas na operacje oraz rozwiązania klientów.

Wiele z najbardziej udanych firm na świecie korzysta ze Scandit w ramach transformacji cyfrowej, w tym 7-Eleven, Alaska Airlines, Carrefour, Hermes, Johns Hopkins Hospital, La Poste, Levi Strauss & Co, Mount Sinai Hospital, Sephora i Toyota.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się, co może zrobić dla Ciebie partnerstwo Symec i Scandit.