Wyzwania związane ze strategiami urządzeń mobilnych nie kończą się, gdy narzędzia będą działać. Aby mieć pewność, że optymalnie wykorzystasz swoją inwestycję, będziesz potrzebować stałego wsparcia po wdrożeniu.

Znaczenie stałego wsparcia

Niezależnie od tego, czy chodzi o nieoczekiwane problemy, takie jak pęknięcia, monitorowanie i zarządzanie wydajnością nieruchomości mobilnej, czy przygotowywanie uaktualnień, gdy nadejdzie czas, aby przejść od bieżącego sprzętu, Symec oferuje kompleksowy zakres wsparcia po wdrożeniu, bez względu na to, jakie urządzenia mobilne są używane.

Dzięki temu zawsze możesz cieszyć się pełną niezawodnością i dyspozycyjnością, które są niezbędne do sukcesu w dzisiejszym biznesie mobilnym. Od pracowników terenowych po pracowników magazynu i hali produkcyjnej , urządzenia mobilne są istotną częścią wielu ról, a jeśli czekasz na naprawy, twoi pracownicy nie będą mogli wykonywać swojej pracy.

Naprawa i wymiana

Nasz kompleksowy plan naprawy i wymiany wykracza znacznie poza standardowe gwarancje producenta i daje spokój, którego potrzebujesz, że w przypadku wystąpienia problemu możesz pozostać uruchomiony przy minimalnych zakłóceniach.

Nasze usługi obejmują:

  • CENTRUM SYMEC
  • Naprawy
  • Zamiana następnego dnia
  • Usługi zarządzania mobilnością w przedsiębiorstwie
  • Helpdesk
  • Proaktywne wsparcie
  • Świadczenie usług

Bardziej proaktywne podejście

Kompleksowe rozwiązanie wsparcia powdrożeniowego powinno robić znacznie więcej niż szybkie reagowanie na naprawę i wymianę urządzeń. Usługi Symec pozwalają na bardziej proaktywne podejście za pomocą rozwiązań, takich jak monitorowanie urządzeń, które mogą oznaczać wszelkie potencjalne problemy, zanim staną się one poważnym problemem, co pozwala zaplanować konserwację zapobiegawczą w czasie, gdy spowoduje to najmniejsze zakłócenia.

Dzięki temu nigdy nie będziesz bez podstawowych usług, gdy ich potrzebujesz. Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o ofertach pomocy technicznej firmy Symec po wdrożeniu dla twojej nieruchomości mobilnej.