Nasza wiodąca aplikacja do zarządzania zasobami to elastyczna platforma Asset Management Cloud dla wszystkich typów zasobów – skalowalna od jednego zasobu do tysiąca urządzeń w pełni wdrażanych na dowolnym urządzeniu.

Oprogramowanie typu plug-and-play. W pełni konfigurowalny przez użytkownika i konserwowalny.

Od podstaw nasza aplikacja do zarządzania zasobami została zaprojektowana z myślą o elastyczności. Łatwy w użyciu, prosty w konfiguracji i z kuloodporna niezawodność. Możemy zaoferować rozwiązania na zamówienie lub predefiniowane rozwiązania branżowe, które są elastyczne, regulowane i konfigurowalne. Zapewnia maksymalną wartość, szybki zwrot z inwestycji i niezrównany całkowity koszt posiadania.

Dostępne na dowolnym urządzeniu w dowolnym miejscu

Nasze rozwiązanie do zarządzania zasobami może być używane na dowolnym komputerze stacjonarnym, tablecie lub smartfonie. Rozumiemy potrzebę, aby dane były dostępne i użyteczne niezależnie od tego, gdzie potrzebują ich Twoi pracownicy. Zapewnia to zwiększoną produktywność, niezawodne zarządzanie i widoczną zgodność z kontaktami.

Street cleaning

Niezrównana elastyczność

Po wyjęciu z pudełka

Dowolny typ zasobu

Bezkonkurencyjny TCO

Zarezerwuj demonstrację z naszymi ekspertami ds. oprogramowania, aby omówić, w jaki sposób nasze oprogramowanie do zarządzania zasobami może przynieść korzyści Twojej firmie.