Ponieważ coraz więcej urządzeń mobilnych wchodzi i uzyskuje dostęp do zasobów korporacyjnych organizacji, administratorzy IT muszą monitorować i kontrolować dostęp do danych korporacyjnych. W przeciwieństwie do tradycyjnych stacji roboczych, które znajdują się w fizycznej przestrzeni roboczej przedsiębiorstwa, urządzenia mobilne są używane z wielu lokalizacji, co komplikuje proces zarządzania zasobami. Zarządzanie zasobami mobilnymi to proces śledzenia urządzeń mobilnych używanych w organizacjach w celu prowadzenia szczegółowej inwentaryzacji tych urządzeń.

Jak mogą pomóc narzędzia Symec Hub Asset Management?

W pełni konfigurowalne pulpity nawigacyjne

Twórz bogate w dane raporty dla wszystkich zasobów urządzeń mobilnych, aby stworzyć szczegółowy pulpit nawigacyjny. Każdy pulpit nawigacyjny można skonfigurować tak, aby był unikalny dla każdego użytkownika, prezentując mu potrzebne informacje.

Twórz i planuj raporty bogate w dane

Zarządzanie zasobami urządzeń to przede wszystkim dane. Dzięki naszemu zaawansowanemu narzędziu do raportowania możesz szybko i łatwo tworzyć raporty, udostępniając aktualne dane, kiedy tylko ich potrzebujesz. Po zbudowaniu raportów możesz zaplanować ich automatyczne wysyłanie do jednego lub większej liczby odbiorców.

Chcesz dowiedzieć się, w jaki sposób narzędzia do zarządzania zasobami urządzeń mobilnych firmy Symec mogą pomóc w śledzeniu zasobów mobilnych?