Symec Transport and Logistics Webinar – Prowadzone przez Samsung

Przywieziony przez Symec we współpracy z Samsung

Uzyskaj cenny wgląd w trendy branżowe w sektorze transportu i logistyki oraz w jaki sposób partnerstwo Symec Samsung może pomóc w zwiększeniu wydajności.

Wprowadzone przez Symec we współpracy z Honeywell

Dowiedz się, jak radzić sobie ze wszystkimi wyzwaniami związanymi z dotarciem z punktu A do punktu B. Wzrost handlu elektronicznego i konkurencyjny krajobraz nadal wyznaczają szybsze i bardziej złożone standardy dostawy we wszystkich dziedzinach. Oznacza to, że potrzebujesz połączonych rozwiązań w czasie rzeczywistym, które pomogą Twojej firmie utrzymać kurs – szczególnie w drodze.

Przywieziony przez Symec we współpracy z Samsung

Podczas tego webinarium omówimy wszystko, co musisz wiedzieć o gamie wytrzymałych urządzeń Samsung, wdrażaniu urządzeń przy użyciu wyjętej z pudełka rejestracji EMM oraz bieżącym wsparciu po wdrożeniu.

Zarejestruj zainteresowanie

Zarejestruj się, aby otrzymywać aktualizacje na temat naszych przyszłych seminariów internetowych

Otrzymaliśmy wiele pozytywnych opinii z ostatniego webinarium, które zorganizowaliśmy. Będziemy organizować więcej takich sesji we współpracy z naszymi partnerami w sprzęcie i oprogramowaniu. Niezależnie od tego, czy chcesz usprawnić procesy, obniżyć koszty, zminimalizować przestoje i upewnić się, że w pełni wykorzystasz swoje urządzenia, weź udział w naszych webinariach i uzyskaj szansę zadawania pytań bezpośrednio ekspertom w branży.