We wish all our colleagues, customers, suppliers and partners a great Festive Season and a Happy New Year

Zamień posiadane urządzenie na urządzenie, którego potrzebujesz.

Zamień swój Samsung Galaxy S8 na gotówkę lub voucher na kolejny zakup. Zapewniamy doskonałe oferty dla każdego, kto chce poddać swój telefon recyklingowi i szybko otrzymać zapłatę dzięki naszemu łatwemu w użyciu, bezproblemowemu procesowi trade-in.

Twoje stare, przestarzałe urządzenia mogą nie być odpowiednie dla Ciebie, ale nadal mogą mieć dużą wartość dla kogoś innego. Wymiana urządzeń to świetny sposób, aby zwrócić się do społeczeństwa i środowiska zapewniając, że stare urządzenia są ponownie wykorzystywane i utrzymywane z dala od składowisk. Zawsze jest ktoś, kto chciałby użyć swoich starych urządzeń. Dobry interes dla Ciebie, świetny interes dla naszej planety.

1-Hero-–-Front-–Samsung-Galaxy-S20-Ultra.jpg

OdsprzedaSamsung Galaxy S20 Ultra Skupjuż dziś!

Najlepsza decyzja w przypadku uaktualnienia floty urządzeń, to odsprzedaż starego sprzętu!

W zależności od wielkości Państwa floty, mogą Państwo wysłać urządzenia do nas lub my możemy wysłać kuriera po nie. Następnie zweryfikujemy urządzenia i przedstawimy raport z weryfikacji sprzętu wraz z propozycją odkupu. Zapewniamy Państwu całkowicie bezobsługowe podejście, oszczędzając Państwa zespołowi czas i pozwalając mu wrócić do swoich podstawowych zadań.

Planeta nam dziękuje

Ilość odpadów elektrycznych rośnie, podobnie jak obawy narodów dotyczące wpływu wyrzucanego sprzętu elektronicznego na środowisko, co wywołało ruch w kierunku recyklingu starych urządzeń elektrycznych.

 

Zmniejsz swój ślad węglowy i przyczyń się do bardziej zrównoważonej przyszłości, jednocześnie otrzymując zwrot gotówki. Wszystkie urządzenia są sortowane w centrum serwisowym Symec, dzięki czemu stare urządzenia nie trafiają na wysypiska śmieci i są ponownie wykorzystywane, regenerowane lub, jeśli nie nadają się do naprawy, poddawane recyklingowi.

Pomagasz odwrócić ten trend. Razem, jedno urządzenie na raz, chronimy planetę.

Żelazne zabezpieczenia I usuwanie danych

Jak wszyscy wiemy, zapewnienie ochrony zarówno danych biznesowych, jak i danych klientów jest niezwykle ważne. Dlatego też utylizujemy wszystkie nasze urządzenia w bezpieczny i zgodny z GDPR sposób w naszym własnym zakładzie, zapewniając, że wszystkie dane zostaną zniszczone i nie dostaną się w niepowołane ręce.

 

Wszystkie nasze pojazdy do odbioru odpadów są monitorowane, a kierowcy poddawani weryfikacji. Jeśli chodzi o dane wrażliwe, możesz sam wymazać swoje urządzenia lub my możemy, dzięki wykorzystaniu wiodącego w branży oprogramowania Blancco, wymazać wszystkie urządzenia przed recyklingiem. Każde wymazanie Blancco jest objęte ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej do 5 milionów funtów.

 

Po zakończeniu pracy wyślemy Ci nasze opakowanie due diligence zawierające raport z audytu aktywów, kartę przekazania odpadów, certyfikat odpadów niebezpiecznych i certyfikat wymazania danych dla Twojego spokoju.

Gdzie trafiają stare urządzenia?

Naszą misją jest zmniejszenie ilości odpadów elektronicznych trafiających na wysypiska. Dlatego priorytetowo traktujemy ponowne użycie, regenerację i recykling w tej kolejności. W rezultacie staramy się w jak największym stopniu przyczynić do rozwoju rynku odsprzedaży elektroniki, przedłużając żywotność naszych gadżetów i zmniejszając ilość odpadów – materiały są poddawane recyklingowi tylko wtedy, gdy nie nadają się do naprawy lub ponownego użycia.

 

Jako wiodące w branży centrum naprawcze jesteśmy również w stanie zaoferować wsparcie i naprawy wielu producentów, niezależnie od tego, czy urządzenia są najnowszej specyfikacji, czy też starsze, nieobsługiwane już przez producenta.

Odnowienie

Przerobienie

Recykling

Szukasz możliwości unowocześnienia swojej floty?

Symec jest dostawcą kompleksowych rozwiązań w zakresie technologii mobilnych, posiadającym bogate doświadczenie i wiedzę w zakresie przeprowadzania wdrożeń na dużą skalę w przedsiębiorstwach, a także świadczenia bieżących usług zarządzania sprzętem, oprogramowaniem i łącznością.

 

Nasz zespół ekspertów służy pomocą w unowocześnianiu floty urządzeń, w tym w doradztwie, pozyskiwaniu i rozmieszczaniu, terminali ręcznych, skanerów kodów kreskowych, rozwiązań do kompletacji głosowej, rozwiązań automatycznej identyfikacji, drukowania etykiet i rozwiązań sieciowych.